COPYWRITING
OFERTA

 

Teksty na strony WWW

 

Zastanawiasz się czasem, czy copywriting na Twojej stronie na pewno dobrze reklamuje ofertę Twojej firmy? Nie masz przypadkiem wrażenia, że jest nudny albo nieco zbyt sztampowy? Czy wiesz, że dobrze napisane treści pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż? Tylko… skąd je wziąć? (klik!)

Copywriting – więcej…

 

Naming i slogany

 

Trafnie dobrane słowa potrafią świetnie sprzedawać. Ogromna jest moc chwytliwego sloganu, pomysłowej treści w katalogu, scenariusza reklamowego lub błyskotliwej nazwy. Jeśli brakuje Ci słów i chcesz, by ktoś zamiast Ciebie dobrze opowiedział Twoją historię – trafiłeś w dobre ręce.

Naming i slogany – więcej…

 

Social media

 

Social media rządzą. Social media kreują wizerunek. Social media sprzedają. Social media potrzebują specjalistów i dobrej strategii. Jeśli chcesz, by Twoja firma zaistniała na Facebooku albo na innym portalu społecznościowym, nie wahaj się dłużej – napisz do nas.

Social media – więcej…

 

Blogi firmowe

 

Blogi firmowe to obecnie jedno z najfajniejszych narzędzi reklamy. Za pomocą bloga można w niebanalny sposób przekonać do siebie klienta, jeszcze lepiej i pełniej zaprezentować ofertę, wypromować się i stworzyć wizerunek nowoczesnej firmy. To działa! Chcesz się przekonać na własnej skórze?

Blogi firmowe – więcej…

 

Newslettery

 

Pisanie listów do Klienta to nie taka prosta sprawa. Trudno uchronić się przed instynktem odbiorcy, który oferty firm odruchowo wrzuca do spamu. Dobry newsletter musi spełniać określone standardy. Doświadczony copywriter wie, jak wcielać je w życie. Jeśli potrzebujesz naprawdę skutecznych i ciekawych newsletterów, skontaktuj się z nami.

Newslettery – więcej…

 

Inne teksty

 

Artykuły sponsorowane, wywiady, relacje, recenzje, wszelkie treści na potrzeby prasy i serwisów WWW – to nasz chleb powszedni. Jeśli szukasz specjalistów od słowa, z przyjemnością podejmiemy współpracę. Będziemy opowiadać, zaciekawiać, informować, opisywać, relacjonować, intrygować. Zaopiekujemy się Twoim portalem internetowym.

Inne teksty – więcej…